neděle 2. června 2019

HOROSKOP: Blíženec 22. 5. - 21. 6.

BLÍŽENECOBECNÁ CHARAKTERISTIKA

ŽENA

Ožeňte se s ženou blížencem a zajistíte si nejméně dvě rozdílné ženy a občas o víkendu budete mít dokonce tři nebo čtyři. Pochopitelně to má malý háček. Rozdíl mezi dívkou narozenou ve znamení dvojčat a harémem je v jejím očividném nedostatku zájmu o pozemské vášně. Je těžké ji přinutit zastavit se na dostatečně dlouhou dobu, aby vzala vášeň nebo cokoliv jiného vážně. 
Dovede být neuvěřitelně vrtkavá a nevypočitatelná. Nejdřív ji váš úsměv a hlas nebo dokonce způsob chůze přivede do extáze. Potom vás začne kritizovat od ponožek k účesu a obyčejně to dělá s tak bodavým sarkasmem, že zřejmě budete potřebovat jód na vaše rány. 
Musíte ocenit, že žena Blíženec si obvykle nechává zmatek způsobený vlastní složitou povahou pro sebe a nebude vás tím zatěžovat. Je temperamentní a veselá společnice. Většinou (jeli v dobré náladě) bude jiskřit a bavit vás vtipnými poznámkami a bude inteligentně konverzovat na téměř každé možné téma pod sluncem.

SLAVNÉ ŽENY

Eliška Balzerová - herečka
Tereza Kostková - herečka
Libuška Šafránková - herečka
Leona Machálková - zpěvačka
Pavlína Filipovská - zpěvačka 

MUŽ

 Muži Blíženci se nejlépe přizpůsobíte, když ho v pondělí pošlete pro chleba a nečekáte ho dřív než ve čtvrtek. Nikdy ho nevyhlížejte a nikdy se mu nevěšte na paty, když chce odejít
Je pravda, že když milujete Blížence, nebudete sama. To určitě ne. Budou s vámi nejméně dva lidí – a oba budou on.
Typický Blíženec je oblíbencem každé hostitelky. Má rád lidi. Čím víc, tím lépe. Těžko najdete Blížence, který by neovládal roztomilou konverzaci. Má vynikající vkus, hýří vtipnými poznámkami a jeho komplimenty jsou mistrovskými díly hřejivé upřímnosti. 
Milovat Blížence je snadné a zábavné, pokud se mu nepokoušíte dostat příliš k tělu. 
Dokážete-li mu dát najevo, že budete partnerkou, která bude stále s ním, ale nebude se na něj spoléhat ani nebude čekat, že se on bude spoléhat na vás, zřejmě s vámi uzavře dlouhodobou smlouvu. Ale pamatujte na zmíněná rizika. 

SLAVNÍ MUŽI

Petr Kostka - herec
Richard Krajčo - zpěvák 
Luděk Sobota -  herec
Karel Šíp -  moderátor
Lukáš Vaculík - herec

CO ČEKÁ BLÍŽENCE V ROCE 2019?

Pro Blížence nebude začátek roku jednoduchý. Jsou moc lehkomyslní, co na srdci, to jazyku. Je nutné uvažovat nad každým slovem.  Nové plány uskuteční jen stěží, když nebudou slušní. Ne všichni jsou tak energičtí a světoví jako Blíženci. Nicméně se může dařit, jen vše dobře promyslet a nebýt zbrklí.

Sex a vztahy


Blíženci budou excelovat při seznamování. Ihned se projeví jejich sexappeal a vrozená schopnost komunikace. Nenechají kámen na kameni a budou svádět, líbat, flirtovat a užívat si sexuálního potěšení.

Děti a rodina


V rodině se jeví situace slibně, ale zas jsou příbuznými káráni za světáctví. Doma se moc neohřejí. Čas věnují pouze nejmenším členům, což se starším nelíbí. Může se objevit křivda, že moc nepomáhají.

Práce a peníze


Blíženci by si měli uvědomit, že úspěchu dosáhnou jen díky dokonale promyšlenému plánu. Jak začnou zmatkovat, bude zle. I když jsou spontánní, měli se by krotit. Jinak po nich zbude potopa a škody.Žádné komentáře:

Okomentovat

Vaše komentáře mě vždy potěší. Hezký den.