středa 12. října 2016

SWAP: Za málo mnoho

Moc se mi líbil nápad, udělat swap, kdy za poměrně nízkou částku, pošlu (a dostanu) co nejvíce věcí.
Takže jsem vypsala swap na téma: Za mnoho málo.

Zájem byl hojný, vybrala jsem Kadinu21, dámu, která má hodně kladných recenzí. Hlavně mi ale napsala jako první.

Cenu jsem stanovila na 100 kaček.

Já sama jsem se poctivě snažila, aby bylo téma opravdu naplněno. Můj balíček vidíte níže. Podařilo se mi shromáždit 11 věcí, v celkové hodnotě 105.-.

Bohužel jsem si nevyfotila věci než jsem je zabalila.A co jsem dostala já?
Náhrdelník je v krásných odstínech hnědé. 


Tyhle čajovky jsem Karolíně poslala taky, jen s jinou vůní.


Synergen jsem nikdy neměla, deo spraye nemám moc ráda. Ale Kája píše, že je její oblíbený. Tak mu dám šanci.Svíčka se na podzim hodí a skořicovou vůni mám ráda.


Šmudlík podpažní, jak tomuto produktu říkám, se neztratí.

Všechno pohromadě.

Musím říct, že jsem byla trochu zklamaná. Ne tím co balíček obsahoval, ale tím, že si s ním Kadina trochu nevyhrála. Že nebylo docela dodrženo téma - Za málo mnoho. Vlastně ani nevím jakou hodnotu balíček měl. Tady, více než v jiném swapu, bylo důležité hodnotu nepřekročit.
Přesto mojí spoluswaperce děkuji, protože je velmi příjemná a to co mi poslala určitě využiji.

Co si o tomto swapu myslíte vy?

10 komentářů:

 1. A co jsi jí poslala ty? :) Ta skořicová svíčka by se mi hodila. :)

  Medvědova slečna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak píšu pod první fotkou, bohužel jsem moje věci nevyfotila, ale příští týden budu postovat článek dalšího swapu na stejné téma. A tam budu mít i to co jsem poslala já. Budou to velmi podobné věci jako ty, které jsem posílala teď.

   Vymazat
 2. O tomhle čtu poprvé v životě, ale myslím, že je to zajímavý nápad. Ráda si to také s někým vyzkouším. :) A dárky vypadají pěkně. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Věci nejsou špatné, ale jak píšeš - asi trochu nedodržené téma, což je škoda. I když možná lepší, než když někdo cenový limit podsekne (mně se stalo jednou, že swap měl podle mého odhadu nižší hodnotu než byla domluvená)
  A s focení taky občas bojuju - snažím se fotit věci jak nezabalené, tak pak i balíčky a občas na nějakou fotku zapomenu. Na blogu si pak vypomáhám fotkou od spoluswaperky z hodnocení na Swaplace.

  OdpovědětVymazat
 4. Upřímně? Já bych byla z balíčku zklamaná, ale hodně záleží na tom, co jste si napsaly mezi sebou. Co se vám líbí a tak. Já plánuji Swap na Vánoce, tak doufám, že té druhé udělám radost. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však já jsem taky zklamaná byla :-)

   Vymazat
  2. Já vím, škoda. Ale stejně by mě zajímalo, co všechno jsi ji poslala za 105 kč ty. Tak se těším na další článek o swapu. :-)

   Vymazat
 5. Hmm, tak z tohoto balíčku bych mne asi potěšila jen ta skořicová svíčka, jinak se ani nedivím, že jsi docela zklamaná...

  OdpovědětVymazat
 6. Mě se swap od Kadiny21 líbil, hodilo by se mi vše :-) Ale souhlasím s tím, že neúplně splnila zadání, jak bylo nastaveno.

  OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mě vždy potěší. Hezký den.