úterý 31. října 2017

BRANDNOOZ BOX: Říjen 2017

Měsíc se s měsícem sešel a já tady mám další zelený box. Co ukrývá tentokrát? Podívejte se.

AJVAR


O existenci tohoto produktu jsem netušila. Ajvar - zní mi to tak tatarsky :-) Dnes bude k obědu grilovaný hermelín a kuřecí prsa na grilu, tak ochutnáme Ajvara.

LIKE CHIPS


Víte, že mám chipsy ráda a už poznám rozdíl mezi lepším a horším druhem. Kam budou patřit tyto?

CORNY FLAPJACK


Jů, flapjacky mám ráda, nejraději mandlovou s karamelem, která ale v boxu nebyla :-) Nevadí, ani kakaovou ani brusinkovou jsem ještě neměla, takže ochutnám.

FRUTTIMO


Obal prodává, to je známý fakt. A tahle láhev je taková "hleďavá" :-) Obsah je s příchutí pomeranče a grepu a na mě dost sladký. Fajn, že je přírodní a bez umělých barviv, ale já bych za ni tolik peněz nedala.

HELLMANN´S


Tatarka light? Ale prdlajs? K čemu? Buď tatarku chci a neřeším jaká je nebo ji nechci a udělám dip z jogurtu. Jasně, že se sní, ale já pro ni do obchodu nepoběžím.

JEMČA


Pracuji na infekčním oddělení, můj žaludek a střeva jsou zvyklé na cokoliv......tak vyzkouším i tento čaj :-)

BABIČČINA VOLBAKurňa, já mám doma něco tak zdravého :-) A jsem za to ráda. Vyzkouším jaké to je - péct zdravě, ale nevím jestli zrovna na lineckém ( recept níže), protože to kdyby se nepovedlo...to by byl průs....Ale ta cena :-( Jdi, ty jedna babičko....NOLI


Nikdy jsem neměla takovou zásobu instantního droždí jako když jsem začala odebírat BB. Už stačí, prosím.

SAF


Ano, vážení, vidíte dobře. V boxu byly dva druhy droždí. Jedno levné a druhé o 100% dražší. Myslíte, že bude vidět rozdíl v kynutí? Já tedy nevím....ale nepředpokládám. Nebo je to jinak? Poučte mě.

A to je všechno.
Časopis, který je bulvární a starý jak Metuzalém do toho fakt nepočítám. A v tom případě mně vychází částka 285.-

Ale, ale, ale....není to trochu málo? Co vy na to?

4 komentáře:

  1. Právě jsem se připravila o překvapení ;-). Můj box je ještě na poště - chystám se pro něj zítra, ale neodolala jsem a koukla do toho tvého. Hodnocení obsahu si nechám do článku k sobě na blog :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Balíček se mi moc líbí určitě udělal radost. :-)

    OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mě vždy potěší. Hezký den.